Czarneńskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego. Jakub Chmielewski mistrzem na półmetku rozgrywek Eko Drew I Ligi

Dariusz Stanecki
Czarneńskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego
Ktoś kto śledzi zmagania Czarneńskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego nie miał żadnych wątpliwości co oznaczał ten mecz dla obu graczy: Jakuba Chmielewskiego i Konrada Kopczaka. Dla tego drugiego porażka praktycznie oznaczałaby tylko matematyczne szanse na mistrzostwo ligi. Jak się okazało mecz był ciekawy ale i szybki w wykonaniu Jakuba, wychodziło mu praktycznie wszystko, co przekuło się na oddanie przez Jakuba tylko jednego gema !!!. Dla Konrada było to chyba pożegnanie się z mistrzostwem w roku 2020 oraz pierwsza porażka w secie "na sucho" w historii jego zmagań w CLTZ. Jakub Chmielewski - Konrad Kopczak 2-0 (6-1,6-0).

Bardzo wysoko poprzeczkę postawił Danielowi Dąbrowskiemu, Dariusz Tucki , który w tym meczu nie ograniczył się tylko do odbycia meczu, ale postanowił zawalczyć o choćby jeden punkt. Dużo nie brakowało a Dariusz wyszedłby zwycięsko w pierwszym secie. Niestety dla Dariusza, Daniel "mistrz tiebraeków" zdołał wygrać pierwszego seta. W drugim secie gra wyglądała podobnie, ale Daniel postanowił zaoszczędzić sobie nerwówki i zakończył to spotkanie przed kolejnym tiebraekiem. Daniel Dąbrowski - Dariusz Tucki 2-0 (7-6,6-4).

W innym zaległym meczu Andrzej Pałosz miał się gładko rozprawić z Jonaszem Palickim. Niestety dla Andrzeja , Jonasz postawił twarde warunki i to że Andrzej wygrał pierwszego seta to zasługa jego mocnej psychiki, gdyż Jonasz w decydujących gemach miał dwukrotnie 40-15 by urwać seta i żadnej z tych okazji nie wykorzystał. W drugim secie Jonasz kontynuował dobrą grę ale na Andrzeja to nie wystarczyło. Andrzej Pałosz - Jonasz Palicki 2-0 (7-5,6-4).