Przegląd prasy z czerwca 2021 w Czarnych, najważniejsze informacje miesiąca

Newsroom 360
Newsroom 360
Pora na przegląd czerwca 2021? Z nami miesięczną prasówkę z Czarnych nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd czerwca 2021? Z nami miesięczną prasówkę z Czarnych nadrobisz w kwadrans CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w czerwcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Czarnych najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Pierwsza peregrynacja obrazu Matki Bożej Łaskawej poza stolicą. Cudowny obraz odwiedził już wyjątkową grotę w Bińczu oraz kościół w Czarne”?

Przegląd czerwca 2021 w Czarnych: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z czerwca 2021 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Pierwsza peregrynacja obrazu Matki Bożej Łaskawej poza stolicą. Cudowny obraz odwiedził już wyjątkową grotę w Bińczu oraz kościół w Czarne

Po raz pierwszy obraz Matki Bożej Łaskawej opuścił Warszawę. Zawitał do naszego regionu. Modlili się już przy nim wierni w Czarnem, Uniechowie i Bińczu, gdzie stanął w blasku zachodzącego słońca w wyjątkowej grocie, odbudowanej przez mieszkańców. Obraz Matki Bożej Łaskawej, patronki Warszawy i Strażniczki Polski, której katolicy przypisują ustanie epidemii w 1652 roku oraz Cudu nad Wisłą, czyli zwycięstwa nad bolszewikami w 1920 roku zawita jeszcze do Gwieździna i Rzeczenicy.

📢 Na terenie byłego niemieckiego obozu jenieckiego Stalag 315 odsłonięto i poświęcono wyjątkowy krzyż oraz pomnik

To inicjatywa Nadleśnictwa Czarnobór, Stowarzyszenia Z Otwartym Sercem oraz Portalu Muzeum Obozów Jenieckich w Czarnem. Uroczystość odbyła się na terenie byłego poligonu wojskowego DOS.

📢 Memy po meczu Polska - Szwecja. "Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził". Kadra Sousy odpadła z Euro 2020 [28.06]

Po meczu Polska - Szwecja internauci wyżywają się na drużynie narodowej i jej selekcjonerze Paulo Sousie. Jak można było w meczu o wszystko stracić gola już w drugiej minucie?! Dwa strzały w poprzeczkę w jednej akcji Roberta Lewandowskiego, a potem dwa gole najlepszego napastnika świata wlały wielką nadzieję w serca wszystkich Polaków, lecz to było wszystko, na co było stać Orły w Sankt Petersburgu. 3:2 dla Szwedów i ze skrzydeł husarii posypały się pióra... Obejrzyj najnowsze memy w GALERII. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Prasówka czerwiec Czarne: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w czerwcu uwagę czytelniczek i czytelników z Czarnych. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Rozdanie świadectw w Szkole Podstawowej im. Danuty Siedzikówny ps. "Inka" w Czarnem

Rozdanie świadectw w klasach I - III w Szkole Podstawowej im. Danuty Siedzikówny ps. "Inka" w Czarnem.

📢 Ile mają oszczędności, jakie kredyty oraz jakimi jeżdżą samochodami - sprawdziliśmy oświadczenia majątkowe włodarzy z powiatu człuchowskiego

Ile zarabiają, jakie mają samochody, czy mają oszczędności, a może kredyty? Przeanalizowaliśmy oświadczenia majątkowe burmistrzów i wójtów powiatu człuchowskiego oraz starosty człuchowskiego.

📢 Ogrody botaniczne, które warto odwiedzić w północnej Polsce! Oto miejsca idealne na jednodniową wycieczkę. Tu odpoczniesz na łonie natury!

Wielkimi krokami zbliżają się do nas wakacje. To idealny czas na podróżowanie i nadrabianie wszelkich zaległości. Jedną z najczęściej wybieranych destynacji jest północna Polska, czyli region podbijający serca tysięcy turystów, także zagranicznych. Zwiedzających oprócz złocistych plaż przyciągają tutaj nietuzinkowe atrakcje turystyczne, muzea czy... ogrody botaniczne. Te ostatnie bywają szczególnie oblegane! Ze względu na zbliżające się wakacje, postanowiliśmy sprawdzić, które ogrody botaniczne warto odwiedzić na północy kraju. Tym razem pod lupę wzięliśmy województwo pomorskie, zachodniopomorskie i warmińsko-mazurskie. Należycie do grona miłośników nietypowych okazów roślinnych? A może szukacie inspiracji? Jedno jest pewne: jest co podziwiać!

📢 Atrakcje na jednodniową wycieczkę w północnej Polsce! Idealne miejsca na świeżym powietrzu. Tu warto się wybrać na krótki wyjazd

Północna część Polski to region cieszący się dużym zainteresowaniem wśród turystów, także zagranicznych. Zwiedzających przyciągają tu wizje złocistych plaż, obszerna oferta kulturalno - rozrywkowa oraz nietuzinkowe atrakcje turystyczne. A wszystko to w otoczeniu natury i z dala od miejskiego zgiełku. Ze względu na zbliżające się wakacje i urlopy, postanowiliśmy sprawdzić, jakie atrakcje na świeżym powietrzu i miejsca idealne na jednodniową wycieczkę znajdziemy na północy kraju - w woj. pomorskim, zachodniopomorskim i warmińsko-mazurskim. Okazało się, że jest w czym wybierać! Należycie do grona miłośników długich spacerów i wycieczek rowerowych? A może zależałoby Wam na solidnej dawce rozrywki z dala od miejskiego zgiełku? Oto nasze propozycje miejsc na jednodniową wycieczkę!

📢 Muzea i skanseny w północnej Polsce! Oto miejsca idealne na jednodniową wycieczkę. Lista ciekawych atrakcji

Wakacje już wkrótce! To świetny czas na podróżowanie, nadrabianie zaległości filmowych i... edukację. Jedną z najczęściej wybieranych destynacji jest północna Polska, czyli region podbijający serca tysięcy zwiedzających, także zagranicznych. Turystów przyciągają tu piaszczyste plaże, nietuzinkowe atrakcje turystyczne i obiekty muzealne. Ze względu na zbliżające się wakacje, postanowiliśmy sprawdzić, które muzea, skanseny i inne obiekty historyczne warto odwiedzić na północy kraju. Tym razem pod lupę wzięliśmy województwo pomorskie, zachodniopomorskie i warmińsko-mazurskie. Należycie do grona wielbicieli muzeów archeologicznych? A może preferujecie zwiedzanie zamków? Jedno jest pewne: dla każdego coś się znajdzie!

📢 Oficjalnie otwarto Klub Seniora w Czarnem [zdjęcia]

Dzisiaj w Czarnem otwarto Klub Seniora. To wspólna inicjatywa gminy Czarne i Rzeczenica.

📢 Euro 2020. Polskie WAGs to prawdziwe piękności! Nasi piłkarze to prawdziwi szczęściarze

Euro 2020 ruszyło na dobre, a Polacy mają już za sobą pierwszy, niestety przegrany, mecz. Choć nasi piłkarze mieli pecha na boisku, to jednak nie brakuje im szczęścia w miłości, a ich żony i partnerki to niezwykle piękne kobiety. Polskie WAGs w niczym nie ustępują ukochanym rywali z zagranicy. Sam zobacz!

📢 Memy po meczu Polska - Słowacja 14.06.2021 r. Zobaczcie pomysłowość kibiców. "Co tam Robercik? Ty nadal bez gola?" [galeria]

Polska przegrała ze Słowacją 1:2 w Sankt Petersburgu w pierwszym meczu na EURO 2020. Kibice nie oszczędzili w memach biało-czerwonych. Zapraszamy do oglądania.

📢 Tak długo powinien trwać sen w zależności od wieku. Oto wyliczenia ekspertów

Ile godzin powinno się spać? Jak długo powinien trwać zdrowy sen w zależności od wieku? Ile tak naprawdę potrzebujemy snu? Zobacz, ile snu zdaniem specjalistów jest zalecane dla każdej grupy wiekowej.

📢 Euro 2020. Dla nich warto wygrywać! Piękne żony i partnerki piłkarzy. Marina Łuczenko-Szczęsna najpiękniejszą polską WAGs?

Euro 2020 ruszyło na dobre! Niektórzy jednak zamiast na boisko, kierują wzrok na trybuny, gdzie można wypatrzyć piękne WAGs zawodników reprezentacji narodowych. Marina Łuczenko-Szczęsna przyćmiła Annę Lewandowską? To właśnie ją "Daily Mail" wskazał w rankingu WAGs Euro 2020, które trzeba znać! Kto jeszcze się tam znalazł? Zobacz najpiękniejsze żony i partnerki piłkarzy Euro 2020!

📢 Trwa Baja Wysoka Grzęda. Dziś Czarne jest stolicą rajdów samochodowych. Stawkę zawodników otwiera lider wyścigu Krzysztof Hołowczyc

Od rana w Czarnem słychać ryk silników i z daleka witać tumany kurzu. Na byłym poligonie zawodnicy rywalizują w rajdzie Baja Wysoka Grzęda. Jako pierwszy w trasę wyruszył nie kto inny, jak Krzysztof Hołowczyc.

📢 Tanie auta od komornika. Zobacz oferty z całego kraju (11.06.2021)

Licytacje komornicze to szansa na tanie auto po dłużnikach, których majątek przejął sąd. Zobaczcie, jakie oferty są aktualnie w całym kraju.

📢 Już w sobotę rajd Baja Wysoka Grzęda w Czarnem. Pojedzie m.in. Krzysztof Hołowczyc

Ponad 80 załóg zgłosiło się do debiutanckiego rajdu, który w piątek i sobotę odbędzie się w gminie Borne Sulinowo i Czarne. Organizatorzy rajdu Baja Wysoka Grzęda zapowiadają mnóstwo emocji na ponad 300-kilometrowej trasie.

📢 Chcieli sprzedać mieszkanie, wrzucając takie zdjęcia. Co oni sobie myśleli? Galeria absurdów

Aż trudno w to uwierzyć, ale patrzysz na autentyczne zdjęcia z ogłoszeń sprzedaży, wrzucone przez profesjonalne agencje nieruchomości. Jak oni chcieli znaleźć nabywców?

📢 Igor Siódmiak zwycięzcą I Pomorskiego Biegu „Walki o Pamięć” w Czarnem. Najlepszy z regionu był Darek Ławecki z Człuchowa. WYNIKI i ZDJĘCIA

Blisko 60 zawodników z sześciu województw ukończyło pierwszą edycję biegu „Walki o Pamięć” w Czarnem. Bieg miał na celu uczczenie pamięci 65 tys. jeńców wojennych z hitlerowskiego obozu Stalag II B Hammerstein. Wygrał Igor Siódmiak, który 10 km pokonał w 34 minuty i 10 sekund.

📢 I Pomorski Bieg „Walki o Pamięć” w Czarnem zakończony. Zawodnicy biegli lasem koło pomnika Stalag II B Hammerstein. Wygrał Igor Siódmiak

Blisko 70 zawodników wystartowało w pierwszej edycji biegu „Walki o Pamięć” w Czarnem. Trasa prowadziła lasem przy Jednostce Wojskowej 52 Batalionu Remontowego Ziemi Człuchowskiej.

📢 W sobotę I Bieg „Walki o pamięć” w Czarnem. Piękne medale i puchary czekają. Zapisy trwają jeszcze do północy. Zostało 36 wolnych miejsc

Już w sobotę 5 czerwca w Czarnem odbędzie się inauguracyjny bieg na dystansie 10 km. z cyklu I Pomorski Bieg „Walki o pamięć”. Łącznie odbędą się cztery biegi, a finałowy „Bieg Inki” odbędzie się we wrześniu w Lubichowie. Nadal można się zapisywać, ale uwaga, czas na to jest do północy. Zostało 36 wolnych miejsc.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje

Znamy decyzję w sprawie trzeciej dawki szczepionki.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie