Interesuje Cię jak obniżyć rachunki za prąd? Czerp energię ze słońca i osiągnij niezależność energetyczną dzięki firmie OZE ZE SŁOŃCA.

Materiał informacyjny ozezeslonca.pl
Wiosna trwa w najlepsze. Co prawda lato zbliża się już małymi kroczkami, ale do jego początku mamy czas i z powodzeniem możemy cieszyć się obecną porą roku. Przyroda obudziła się do życia i barwi swoimi kolorami szare pozostałości po zimie. Ten czas to szczególnie ważny okres dla rolników. Prace w gospodarstwach rozpoczynają się na dobre, by przyszłe plony były owocne i zadowalające. Poza uprawą i hodowlą warto zwrócić uwagę na przedłużające się dni. Dni cieplejsze, dłuższe i zdecydowanie bardziej słoneczne, które sprzyjają jeszcze jednej gałęzi, nieco innej niż rolnictwo. Obszarze, który od niedawna pojawia się na dachach i gruntach w całej gminie. Inwestycji podejmowanej zarówno przez rolników, jak i osoby indywidualne. Mowa oczywiście o panelach fotowoltaicznych i firmie OZE ZE SŁOŃCA, która działa na terenie gminy Czarne.

*

Dobre jest to co lokalne.

Wspieranie lokalnej społeczności jest bardzo ważne w każdym aspekcie. Praca, dom, sąsiedztwo – od małej pomocy w tych miejscach zaczyna się tworzenie wspólnoty. Dlatego Czarne jest dla firmy OZE ZE SŁOŃCA tak wyjątkowe. To właśnie z tego regionu pochodzi jeden z największych rolników w Polsce, który jako pierwszy w okolicy zdecydował się na montaż instalacji fotowoltaicznej, a następnie stał się inwestorem w zakresie odnawialnych źródeł energii.

Zaczęło się od przysłowiowej kawy.

Współpraca między dwoma segmentami, czyli rolnictwem i fotowoltaiką, zrodziła się tak naprawdę dzięki filozofii firmy.

„Jesteśmy z Klientem nie tylko przez cały okres realizacji projektu, ale również po jego zakończeniu. Chętnie wpadniemy na kawę i przy okazji zobaczymy, jak pracuje instalacja”. - tak brzmiały słowa Właścicieli OZE ZE SŁOŃCA, kiedy uruchomili instalacje u przyszłego wspólnika. Jeszcze wtedy nie wiedzieli jaka przyszłość ich czeka. Ta przysłowiowa kawa pozwoliła firmie poszerzyć perspektywę i zapoczątkowała intensywne przygotowania do obsługi gospodarstw rolnych i budowania farm fotowoltaicznych.

To opieka nad instalacją po jej montażu, dała nowe możliwości i poszerzyła zakres usług firmy.

Coraz więcej klientów zgłaszało się do firmy, aby założyć instalację. Dobrze wynegocjowane ceny u producentów pozwalały na niższe kwoty zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych. Z czasem udało się rozszerzyć ofertę o pompy ciepła. Są to urządzenia kompatybilne z instalacją fotowoltaiczną i oczywiście należą do rodziny odnawialnych źródeł energii. Zatrudnione zostały własne ekipy monterskie, by cały projekt firma mogła poprowadzić od początku do końca. Zaufało im wielu klientów. Rolników oraz osób indywidualnych, innych firm, a nawet deweloperów. „Nasze starania doceniło szerokie grono odbiorców i dzięki nim mogliśmy stale rozwijać ofertę”. - dzieli się z nami Właścicielka. Wszystkie projekty i realizacje firmy OZE ZE SŁOŃCA można zobaczyć na stronie https://www.ozezeslonca.pl

Domy i firmy również zakładają instalacje fotowoltaiczne.

Korzyści z własnej instalacji fotowoltaicznej zauważyli nie tylko rolnicy, ale również osoby prywatne. Przydomowa mikro instalacja spełnia oczekiwania użytkowników, a jej moc wystarcza do użytku domowego. Przedsiębiorcy również coraz częściej decydują się na montaż paneli fotowoltaicznych w prowadzonych firmach. Świadomość, że niezależność energetyczna jest niesamowicie istotna, pokazują stale rosnące rachunki za prąd.

Warto porozmawiać z doradcą.

Dzisiaj gdzie nie spojrzeć widać działania takich firm jak OZE ZE SŁOŃCA. Ten tak zwany trend ekologiczny nie minął i nie minie. Można zauważyć, że ekonomia również bierze w tym czynny udział. Nie można zaprzeczyć, że prąd po prostu drożeje. W zasadzie nie liczą się powody, dla których ktoś zdecydował się na panele fotowoltaiczne. Liczy się to, że dzięki temu zyskuje niezależność energetyczną. Aby ją osiągnąć, wystarczy zadzwonić pod numer 786-106-985

Doradca OZE ZE SŁOŃCA czeka.

Dodaj ogłoszenie