Czarneńskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego. Pierwsze zwycięstwo Jonasza Palickiego w Eko-Drew I Lidze

Dariusz Stanecki
Czarneńskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego
Dlaczego na ten moment Jonasz Palicki musiał czekać aż do ósmej kolejki ? W meczu, który miał kolosalne znaczenie dla układu tabeli w dolnych rejonach, zamiast wiedzieć więcej to mamy coraz bardziej skomplikowaną sytuację.

Jonasz Palicki przy stanie 4-2 w pierwszym secie pozwolił się dogonić Dariuszowi Tuckiemu, następnie mięliśmy walkę punkt za punkt co doprowadziło do Tiebraek'a, w którym to Dariusz prowadził już 6-3. Niestety żadnej z trzech piłek setowych nie wykorzystał co doprowadziło do jego przegranej 8-10. Wygrany przez Jonasza pierwszy set miał ogromne znaczenie, gdyż Darek w drugim secie nie podjął walki. Jonasz Palicki - Dariusz Tucki 2-0 (7-6,6-1).

Konrad Kopczak bez żadnego wysiłku pokonał Roberta Kotysa 2-0 (6-0,6-1).

W rodzinnym starciu Kuba Chmielewski nie miał litości dla swojego ojca Marka Chmielewskiego pokonując go 2-0 (6-2,6-2). Fakt iż mecz odbywał się w "Dniu Ojca" nie zmieniło nastawienia Jakuba do tego meczu.
Po tym meczu Jakub został samodzielnym liderem Eko-Drew I ligi.