Ofiary wypadku koło Jęcznik to mieszkańcy Wierzchowa

Trzej młodzi mieszkańcy Wierzchowa Dworzec zginęli we wczorajszym wypadku między Jęcznikami a Ględowem. Najmłodszy z nich ma 22 lata – najstarszy jest o sześć lat starszy. Policjanci próbują ustalić, który z nich był kierowcą.

- Jadący w stronę Człuchowa opel frontiera zatrzymał się, żeby skręcić w stronę Jęcznik Małych – relacjonuje Sławomir Gradek, oficer prasowy komendanta człuchowskiej policji. - Za frontierą jechało audi a3, które uderzyło w tył opla, odbiło się i przeleciało na przeciwny pas ruchu. Po tym pasie jechał ciężarowy man, który uderzył w bok audi. Wszyscy mężczyźni ponieśli śmierć na miejscu.

Ciężarówką jechał mieszkaniec powiatu konińskiego. Jemu nic się nie stało. Uszkodzony jest jedynie samochód. Oplem podróżowali natomiast mieszkańcy gminy Człuchów – 44-letni kierowca i 60-letni pasażer. Obaj zostali zabrani do szpitala, ale nic poważnego im się nie stało.

Czytaj więcej o wypadku >>>

Piotr Furtak

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

12.12.2018, 15:14

Proszę rodzinę osób poszkodowanych w wypadku o pilny kontakt, mam do przekazania ważne informacje, mój adres e-mail: arturs1212je@popk.pl

10.12.2018, 16:25

Nie można określać nikogo tym bardziej, ze ...ma siki w mózgu.... Czy ta osoba ma prawo jazdy. Tam się miało stać. Fakt, że podczas takiej pogody jak jesienią trzeba mieć oczy do około głowy, niespotykany refleks i pojazd należy prowadzić z prędkością, która pozwoli w razie zagrożenia opanować pojazd. Współczuję bliskim.

02.12.2018, 22:55

KAZDY Z NICH MIAL SWOJE MARZENIA ,KOCHAL ZYCIE ,MIAL RODZINY ,PRZYJACIOL ,KTORZY TERAZ CIERPIA, A TU TAKIE WYPOWIEDZI..WSTYD LUDZIE ZA WAS..MODLITWA TU JEST POTRZEBNA A NIE TAKIE PUSTE BEZSENSOWNE WPISY... NO CO...NIE WSZYSCY SA "LUDZMI"...TABORETY TEZ SA NA TYM SWIECIE..

02.12.2018, 22:50

Madzia "siki w mozgu" to Ty masz..slownik sie klania ..i kto tu nie ma mozgu??? Wstyd ..zmarlych tak komentowac pomodl.sie lepiej za nich..

30.11.2018, 12:18

No cóż! Zaplacili za głupotę swoją. Na szczęście ci , co nie zawinili, żyją. Trudno mi współczuć, bo takich idiotów na naszych drogach jest więcej.

29.11.2018, 18:48

Bug tak chciał [*]

29.11.2018, 16:06

Szok..ludzie macie nasrane w głowie. . Piszecie takie bzdury to był po prostu nieszczęśliwy wypadek.. Nie macie pojęcia co przeżywa rodzina tych chłopców!! Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd za wasze wypowiedzi!!!!!!!

29.11.2018, 16:04

madzia jestes tępa

29.11.2018, 11:39

Dobrze że niewinnych nie zabili ci mordercy tylko siebie samych.

29.11.2018, 11:13

Prędkość, prędkość i siki w muzgu.

28.11.2018, 22:42

Selekcja naturalna banda gnoi zapierdziela samochodem to tak się kończy