Czarne. II Ćwierćmaraton Komandosa

Piotr Furtak
Czarne. II Ćwierćmaraton Komandosa. Artur Pelo z 7 BOW/1 Lęborskiego Batalionu zmechanizowanego w Słupsku wygrał w II edycji Ćwierćmaratonu Komandosa odbywającego się w Czarnem. Ponad 230 zawodników z całej Polski ubranych w mundury, z plecakiem o wadze minimum 10 km musiało pokonać trasę o długości ponad 10 kilometrów. Czas zwycięzcy to 46:06. Kolejne miejsca zajęli Jarosław Kurek z Wojskowej Akademii Technicznej oraz Marcin Sypniewski z Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu. Wśród kobiet zwyciężyła Iwona Nieradka z 3 FO w Gdyni. Na metę dotarła ona z czasem 54:30 (56 miejsce w klasyfikacji ogólnej).